Plakat imprezy

Plakat imprezy (© Materiał organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dojenie krowy, ujeżdżanie byka, a do tego biesiada cygańska, pokazy akrobatyczne i występy zespołów. To tylko niektóre atrakcje jakie czekają na uczestników dzisiejszego festynu promocyjno-integracyjnego, który odbędzie się w Górce Lubartowskiej (gm. Niedźwiada).

Festyn organizowany jest w ramach Dni Górki Lubartowskiej. Rozpocznie się o godzinie 13.00 od mszy świętej. Godzinę później przy Wiejskim Ośrodku Kultury wystartuje główna cześć imprezy. Będzie można między innymi posłuchać zespołu ludowego Górczanki, a także dzieci ze szkół podstawowych. Dla najmłodszej publiczności przygotowane są gry i zabawy oraz animacje i teatr. Natomiast starsi będą mieli okazję sprawdzić się w nietypowych konkurencjach – dojeniu krowy i ujeżdżaniu byka. Będzie też coś dla strong menów. Poza tym obejrzeć będzie można pokazy akrobatyczne i trialu rowerowego w wykonaniu Lubelskiej Grupy Artystycznej. Gwiazdą wieczoru ma być zespół Impuls.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!