(© sxc)

Sprawdź, swój horoskop dzienny na 4 sierpnia i zobacz, co cię czeka.

WODNIK (20.01 - 18.02)
Spodziewaj się od przyszłego tygodnia małych problemów związanych ze sprawą, która wydawała się definitywnie zakończona. Trzeba będzie jeszcze raz się z nią zmierzyć.

RYBY (19.02 - 20.03)
Przed tobą tydzień sprzyjający poprawie relacji z otoczeniem. Jeśli nosisz w sobie jakiś uraz, możesz teraz śmiało wyciągać rękę do zgody. Raczej nie zostanie odtrącona.

BARAN (21.03 - 19.04)
Jeszcze w czasie weekendu ktoś może przekazać ci wiadomość, która skłoni cię do głębszej refleksji nad życiem. Prawdopodobnie pomyślisz o zmianie systemu wartości.

BYK (20.04 - 20.05)
W przyszłym tygodniu może się okazać, że w pewnych sytuacjach jesteś osobą dość nieufną i podejrzliwą. Twoje zachowanie nie będzie jednak całkiem bezpodstawne.

BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)
Będą tobą targać rozterki dotyczące niedawno podjętej decyzji. Wiarą w jej słuszność zachwieje osoba, którą znasz i która dostarczy ci nowych argumentów.

RAK (22.06 - 22.07)
Nadchodzi nieco burzliwy czas w twoim życiu osobistym spowodowany twoimi wcześniejszymi decyzjami. Na szczęście pod koniec tygodnia wszystko się wyjaśni.

LEW (23.07 - 22.08)
W przyszłym tygodniu czeka cię szok, gdy dowiesz się, że za małymi problemami, które cię ostatnio dopadły, stała osoba, która do tej pory wydawała się bardzo ci przychylna.

PANNA (23.08 - 22.09)
W weekend nabierz sił, ponieważ w przyszłym tygodniu ktoś prawdopodobnie postawi przed tobą wymagające zadanie. Podejmij to wyzwanie, opłaci się, choć nie finansowo.

WAGA (23.09 - 22.10)
Nie marnuj po niedzieli czasu na drobne zatargi i czepianie się szczegółów, chociaż okazji do tego nie będzie brakować. Skup się raczej na zjednywaniu sobie ludzi.

SKORPION (23.10 - 21.11)
Na początku przyszłego tygodnia możesz u siebie zaobserwować chęć realizacji pasji, na którą zawsze brakowało ci czasu. Przypadkowo poznasz kogoś, kto cię zainspiruje.

STRZELEC (22.11 - 21.12)
Informacja, która dotrze do ciebie na początku przyszłego tygodnia, sprawi, że bardziej zaczniesz doceniać to, co dotychczas udało ci się osiągnąć, i cieszyć się tym.

KOZIOROŻEC (22.12 - 19.01)
Mocno zaangażujesz się w życie innych osób. Nie miniesz obojętnie nikogo, kto będzie potrzebował pomocy. Ludzie będą do ciebie lgnąć.

ZOBACZ TEŻ:


Carnaval Sztukmistrzów bawiŁ lublinian (ZDJĘCIA)
Jarmark Lubelski. Rękodzielnicy z Lubelszczyzny w jednym miejscu (ZDJĘCIA)
Przegląd wydarzeń tygodnia w woj. lubelskim (ZDJĘCIA)
W Lublinie przybyło adwokatów. W czwartek złożyli ślubowanie [ZDJĘCIA, WIDEO]
Ku przestrodze! Wypadki w woj. lubelskim w mijającym tygodniu (ZDJĘCIA)


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!