21-letni obywatel Bułgarii uciekał przed policją, bo nie miał prawa jazdy. W Kozłówce zderzył się z mercedesem. Ranne zostały trzy osoby.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w czwartkowe przedpołudnie w Kozłówce w powiecie lubartowskim. Ok. godz. 10.30 na obwodnicy Lubartowa policjanci z KWP w Lublinie zauważyli opla vectrę, którego kierowca łamał przepisy ruchu drogowego. Postanowili go zatrzymać.

- Kierowca nie reagował jednak na dawane sygnały i zaczął uciekać - relacjonuje podinspektor Artur Marczuk z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Na skrzyżowaniu obok pałacu w Kozłówce 21-letni pirat doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka mercedesem, którym kierował mieszkaniec Lubartowa. Aby wydostać poszkodowanych z aut strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Do szpitala przewieziono trzy osoby: 21-letniego kierowcę opla, ciężarną 16-letnią pasażerkę auta oraz kierowcę mercedesa. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- 21-letni Risa M., obywatel Bułgarii, przyznał, że uciekał, bo nie miał prawa jazdy - dodaje podinspektor Marczuk.

Mężczyzna był trzeźwy.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!