Ostrów Lubelski. Przegląd zespołów muzycznych, kapel i rodzin muzykujących

Ostrów Lubelski zaprasza na sierpniowy Przegląd zespołów muzycznych, kapel i rodzin muzykujących. (© materiał organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sierpniu w Ostrowie Lubelskim odbędzie się „Przegląd zespołów muzycznych, kapel i rodzin muzykujących”. Chętni mogą zgłaszać się do końca tego tygodnia.

„Przegląd zespołów, kapel i rodzin muzykujących” organizowany jest w Ostrowie Lubelskim 25 sierpnia. Towarzyszyć będzie „Festiwalowi Zwyczajów i Obrzędów Ludowych”. Do przeglądu mogą zgłaszać się amatorskie zespoły muzyczne, muzyczno-wokalne, kapele i rodziny muzykujące z całej Lubelszczyzny.

– Na zgłoszenia czekamy do najbliższego piątku. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej gminy Ostrów Lubelski. Należy ją dostarczyć wypełnioną do urzędu – informują organizatorzy.

Celem „Przeglądu zespołów, kapel i rodzin muzykujących” jest prezentacja twórczości muzycznej wykonawców, promocja artystów oraz konfrontacja różnorodnych postaw twórczych.Czytaj Kronikę policyjną Lubelszczyzny
Czytaj nasz luźny serwis - Z przymrużeniem oka


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!