Turniej szachowy w Międzyrzecu Podlaskim: Kolejne sukcesy szachistów z Lubartowa (ZDJĘCIA)

Piotr Opolski
materiał organizatora
W Międzyrzecu Podlaskim rozegrany został turniej szachowy dla uczniów szkół podstawowych. W Mistrzostwach Klas I i II wzięli udział uczniowie z Węgrowa, Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego, Lublina oraz Lubartowa. Łącznie zagrało 35 zawodników. W kategorii klas „I” zwyciężył Wiktor Opolski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie wygrywając 6 z 7 partii. Przegrał jedynie z Jerzym Rzeńcą z II klasy. Dwunasty w tej kategorii był również uczeń SP nr 3 w Lubartowie – Eryk Trąbka, który zdobył 3 pkt. W kategorii klas II – trzecie miejsce zajął Paweł Woźniak uczeń SP nr 1 w Lubartowie z 5 punktami.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani