(© Łukasz Kaczanowski )

Wizyta w uzdrowisku i lot balonem czekają na zwycięzców naszego konkursu na najlepsze zdjęcie z zawodów balonowych w Nałęczowie.

W uzdrowiskowym miasteczku w piątek (11 sierpnia) rozpoczynają się Balonowe Mistrzostwa Polski kobiet i Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów. Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze zdjęcie wykonane podczas występów baloniarzy. Zgłoszenia można wysyłać już od pierwszego dnia trwania zawodów (11 sierpnia). By wziąć udział w konkursie, do formularza zamieszczonego na naszej stronie trzeba dołączyć zdjęcie o maksymalnej objętości pliku dwóch megabajtów. Jedna osoba może wysłać do trzech fotografii.

BALONY NAD NAŁĘCZOWEM. ZRÓB ZDJĘCIE I WYGRAJ LOT BALONEM (PLEBISCYT)

A okazji do zrobienia zdjęcia w Nałęczowie będzie mnóstwo. - Niezwykle widowiskowy jest m.in. wspólny start balonów czy celowanie wstążkami do celu z powietrza. Warto też zobaczyć same 20- lub nawet 30-metrowe balony. Jeden z nich, należący do pochodzącego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abdulaziza Almansory’ego, jest dodatkowo malowany ręcznie - mówi Adam Gruszecki, dyrektor Aeroklubu w Radawcu, współorganizatora zawodów.

Zwycięski lot balonem nad Nałęczowem (ZDJĘCIA)

Do Nałęczowa przyjedzie łącznie ponad 40 baloniarzy. Zawody potrwają do poniedziałku. Oprócz samych mistrzostw w programie jest także dzień otwarty na lotnisku w Radawcu. Tamtejszy aeroklub obchodzi w tym roku swoje 90-lecie. - Dla odwiedzających przygotowaliśmy skoki spadochronowe, loty Mi-29, puszczanie biało-czerwonych iskier oraz oczywiście loty balonów - dodaje Gruszecki.

W konkursie na najlepsze zdjęcie z zawodów w Nałęczowie laureat otrzyma dyplom, publikację zdjęcia w Naszym Mieście oraz voucher dla dwóch osób na lot balonem „Lubelskie” o wartości 1000 zł. Dla autora zdjęcia, które zajmie drugie miejsce, mamy ważny przez dwa miesiące karnet na basen ATRIUM dla dwóch osób. Taki sam karnet, tyle że ważny przez miesiąc, otrzyma autor fotografii, która zajmie trzecie miejsce.

Głosowanie potrwa od 14 do 21 sierpnia. Na wybrane zdjęcie można będzie głosować wysyłając SMS (jego koszt to 2,46 zł), a także za pomocą Facebooka.

ZOBACZ TEŻ: Wręczenie nagród w plebiscycieRozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!