Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Dla lubartowskiej policjantki, która na co dzień pełni...

Ilona Działa z Lubartowa mistrzynią świata w taekwondo (ZDJĘCIA)

Ilona Działa z Lubartowa

Dla lubartowskiej policjantki, która na co dzień pełni służbę w zespole patrolowo-interwencyjnym, Mistrzostwa Świata w Hiszpanii były kolejną ważną imprezą w jej karierze sportowej. Pani sierżant Ilona Działa z Lubartowa wróciła do domu z dwoma medalami. Złotym, który wywalczyła drużynowo i srebrnym, który zdobyła w kategorii do 56 kilogramów. W Mistrzostwach Świata w Taekwondo w hiszpańskim Benidorm wzięło udział ponad tysiąc zawodników reprezentujących 55 państw. Polska reprezentacja zdobyła 27 medali, co w końcowej klasyfikacji medalowej dało jej pierwsze miejsce.

Mecz Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń odwołany!