Przegląd prasy z kwietnia 2021 w Lubartowie, najważniejsze informacje miesiąca

Newsroom 360
Newsroom 360
Pora na przegląd kwietnia 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Lubartowa nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd kwietnia 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Lubartowa nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w kwietniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Lubartowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! 1.05.2021”?

Przegląd kwietnia 2021 w Lubartowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z kwietnia 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! 1.05.2021

Jak mieszka Katarzyna Dowbor, gwiazda programu Nasz Nowy Dom? Ile domów wybudowała? Jesteśmy z wizytą u Katarzyny Dowbor! Katarzyna Dowbor pomogła setkom rodzin w programie „Nasz nowy dom”. Dzięki niej rozpoczęli nowe życie. Wiele osób zastanawia się jak sama mieszka pani Katarzyna. Niedawno na Instagramie pokazała swój dom...

📢 Tak mieszkają uczestnicy nowej edycji Rolnik Szuka Żony. Gospodarstwa robią wrażenie! [zdjęcia - 1.05]

W pilotażowym odcinku "Rolnik szuka żony 8" pokazano także, jak mieszkają kandydaci i kandydatki do programu. Posiadłości niektórych rolników i rolniczek robią niesamowite wrażenie. Zobaczcie zdjęcia!

📢 To najrzadsze nazwiska. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców m.in. Lublina, Kraśnika czy Chełma. Sprawdź tę listę

Sprawdziliśmy, które nazwiska są najrzadsze w województwie lubelskim według danych przygotowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji. Nosi je zaledwie kilku mieszkańców m.in. Lublina, Chełma, Kraśnika czy Świdnika. Zobacz, czy Twoje nazwisko jest wśród tych najrzadszych. W tym materiale pierwsza część listy od A do Ż. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Zrób sobie prezent

miejsce #10

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Szary

1 383,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Prasówka kwiecień Lubartów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w kwietniu uwagę czytelniczek i czytelników z Lubartowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Poszukiwani pedofile z całego kraju. Policja publikuje wizerunki osób, które wykorzystały seksualnie małoletnich

Policjanci z całego kraju poszukują 34 osoby, które dopuściły się seksualnego wykorzystania małoletnich (art. 200. KK). Zdjęcia pochodzą ze strony www.poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Po raz kolejny program „Nasz nowy dom" zmienił życie mieszkańców woj. lubelskiego. Zobacz [28.04]

Państwo Barbara i Piotr są rodziną zastępczą dla swojej wnuczki. Mama Oliwki nie interesuje się córką, a jej tata zginął w wypadku. Dziadkowie mają prawo do opieki, ale stan budynku, w którym mieszkają, może sprawić, że rodzina zostanie rozdzielona. Ekipa programu „Nasz nowy dom” telewizji Polsat przeprowadza niezwykłą metamorfozę.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Policjanci i policjantki z województwa lubelskiego. To oni strzegą naszego bezpieczeństwa. Zobacz zdjęcia

Oni strzegą naszego bezpieczeństwa! Przedstawiamy galerię zdjęć dzielnych policjantów i policjantek z województwa lubelskiego. To mundurowi m.in. z Lublina, Chełma, Kraśnika, Zamościa, Świdnika i Białej Podlaskiej. Na fotografiach w galerii możemy zobaczyć lubelskich policjantów i policjantki podczas ich oficjalnego ślubowania. Zobacz zdjęcia i poznaj dzielnych mundurowych z woj. lubelskiego. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE. 

📢 Nie mają jeszcze 25 lat. Tych kobiet poszukują policjanci z województwa lubelskiego

Nie mają jeszcze 25 lat, a już zdążyły złamać polskie prawo. Policjanci z województwa lubelskiego poszukują tych kobiet. Rozpoznajesz którąś z nich? Natychmiast zgłoś ten fakt najbliższej jednostce policji. Zdjęcia pochodzą ze strony www.poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Te dostawczaki przewiozą jeszcze niejedną tonę. Nie zapłacisz więcej niż 10 tys. zł. Zobacz oferty sprzedaży z woj. lubelskiego na OLX

Nie należą do najpiękniejszych samochodów na świecie, ale nie w tym celu zostały zbudowane. Każdemu z nas choć raz w życiu potrzebny był duży samochód, którym można przewieźć, łóżko, pralkę czy materiały budowlane. Wydaje się Wam, że pojazdy dostawcze muszą być drogie? Oczywiście, że nie. Zaprezentowane w tym artykule egzemplarze mają przed sobą jeszcze wiele lat pracy i sporo ton do przewiezienia, a ich cena nie przekroczy 10 tys. zł. Zobaczcie najatrakcyjniejsze oferty sprzedaży samochodów dostawczych z województwa lubelskiego w portalu www.olx.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Województwo lubelskie: te budowle kiedyś zachwycały, teraz to tylko ruiny. Zobacz niezwykłe zdjęcia przed i po [18.04]

Budynki nie są wieczne. Na każdą budowlę wpływ mają różne warunki atmosferyczne i nie tylko, które sprawiają, że ściany niszczeją, tracą kolor, rozpadają się. Jeżeli nikt regularnie o nie nie dba, to popadają w ruinę. Tak stało się w przypadku tych budowli z woj. lubelskiego. Koniecznie zobaczcie zdjęcia przed (w latach świetności) i po (czyli teraz). Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu w Kocku. Nie żyje 36-letnia kobieta

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne w wypadku na skrzyżowaniu.

📢 Mieszkania Polaków 20 lat temu. Tak mieszkaliśmy, zobaczcie zdjęcia!

Pamiętacie jak wyglądało mieszkanie w Polsce w 2001r.? Jeszcze solidne, drewniane witryny i skórzane kanapy z Holandii, ale już lekkie regały z Ikei i stoliki ze szklanym blatem. Zmywarki, mikrofalówki i obok kryształy z Zawiercia. Meble Cyroń i Agata. Koniecznie firanki i kwiaty. Zobaczcie, jakie meble królowały w naszych mieszkaniach 20 lat temu, czyli na przełomie XX i XXI wieku.

📢 Otwarcie sezonu w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. Lada dzień zakwitną magnolie. Zobacz zdjęcia

Po zimowej przerwie ponownie jest już otwarty dla zwiedzających Ogród Botaniczny UMCS w Lublinie. Czekają na nas m.in. sasanki, hiacynty, forsycje.

📢 Te piękne, drewniane altany ogrodowe możesz kupić w woj. lubelskim! Sprawdź najlepsze oferty już od 400 zł!

Altana ogrodowa to bardzo funkcjonalne miejsce, można organizować w niej spotkania towarzyskie, przechowywać akcesoria ogrodowe, często służy też jako miejsce zabaw dzieci. Jedno jest pewne, ich zastosowań jest wiele. Ponieważ sezon na grillowanie i prace w ogrodzie zaraz się rozpocznie, przedstawiamy Wam najefektowniejsze altany do kupienia w województwie lubelskim. Sprawdź najlepsze oferty z lubelskiego OLX! Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Być jak Schwarzenegger. Policjant - kulturysta z Lubartowa z sukcesami na międzynarodowych zawodach

Cezary Lik jest policjantem i pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie. Jego wielką pasją jest kulturystyka. Dzięki determinacji i uporowi zadebiutował na sportowej arenie i od razu ze świetnymi wynikami.

📢 Pogrzeb Izabelli Sierakowskiej: Miałam szczęście spotkać w życiu tak wielu wspaniałych, mądrych ludzi, dzięki którym byłam tym, kim byłam

  • Żegnam się z Wami, żegnam się z tym światem. Muszę przyznać, że jest mi cholernie ciężko – napisała w liście pożegnalnym Izabella Sierakowska. List został odczytany podczas jej pogrzebu, który odbył się w czwartek na cmentarzu przy ul. Lipowej. Prezydent Andrzej Duda odznaczył pośmiertnie byłą posłankę lewicy Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za jej wybitną działalność publiczną.

📢 Kobiety poszukiwane za oszustwa w woj. lubelskim. Rozpoznajesz którąś z nich?

Zgodnie z Kodeksem Karnym art. 286 paragraf 1 – „kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”. Publikujemy listę poszukiwanych pod tym zarzutem kobiet. Informacje pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl.

Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Podróżujesz samochodem z dzieckiem? Te foteliki samochodowe zadbają o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Oferty z woj. lubelskiego na OLX

Każdy rodzic, który decyduje się na przewożenie swojego dziecka samochodem osobowym musi przede wszystkim zadbać o jego bezpieczeństwo. Reguluje to również prawo, które obliguje kierowcę do wyposażenia auta w odpowiedni fotelik. Choć na rynku dostępne są różne konfiguracje fotelika dziecięcego, to najistotniejsza jest kwestia bezpieczeństwa. W tym artykule zebraliśmy oferty sprzedaży używanych fotelików dla dzieci, które zostały opublikowane w serwisie www.olx.pl. Wszystkie ogłoszenia dotyczą województwa lubelskiego, a ich cena nie przekracza 50 zł. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Zaginieni mieszkańcy województwa lubelskiego. Poszukują ich zrozpaczone rodziny. Rozpoznajesz kogoś?

Przedstawiamy galerię zdjęć osób zaginionych z województwa lubelskiego. Szukają ich zrozpaczone rodziny oraz fundacja ITAKA. Może uda się Wam kogoś rozpoznać? Zdjęcia pochodzą ze strony www.zaginieni.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Domy i mieszkania z licytacji komorniczych w woj. lubelskim. Te posiadłości możesz wylicytować w kwietniu. Sprawdź aktualne oferty

W galerii prezentujemy oferty domów i mieszkań znajdujących się w województwie lubelskim, które możesz wylicytować podczas kwietniowych licytacji komorniczych. Takich cen próżno szukać gdzie indziej. Przekonaj się sam. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Wszystkie zawarte w galerii oferty pochodzą ze strony licytacje.komornik.pl.

📢 Po tych kierunkach będziesz mieć niskie zarobki! Oto najmniej opłacalne kierunki studiów w Lublinie. Zobacz najnowszy ranking!

Nie po wszystkich studiach ma się świetne zarobki. Sprawdź, jakie kierunki studiów znalazły się wśród 20, po których zarabia się grosze. Nasz ranking powstał na podstawie Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych. W zestawieniu ujęliśmy absolwentów studiów II stopnia zarówno w kształceniu stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dzień Ojca

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie