Przegląd prasy z lutego 2021 w Lubartowie, najważniejsze informacje miesiąca

N360
N360
Pora na przegląd lutego 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Lubartowa nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd lutego 2021? Z nami miesięczną prasówkę z Lubartowa nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Lubartowa najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Najdziwniejsze rzeczy, które oddają za darmo mieszkańcy województwa lubelskiego za pośrednictwem OLX! Zobacz oferty [01.03]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd lutego 2021 w Lubartowie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2021 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najdziwniejsze rzeczy, które oddają za darmo mieszkańcy województwa lubelskiego za pośrednictwem OLX! Zobacz oferty [01.03]

Rysunek Deadpoola, sedes i umywalka lub korzenie - to tylko niektóre z dziwnych rzeczy, które oddają mieszkańcy województwa lubelskiego na OLX. Czasem jest zabawnie, a czasem... Zresztą zobaczcie sami! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Uchylają się od płacenia alimentów. Tych osób poszukuje lubelska policja. Rozpoznajesz kogoś? [28.02.2021]

W myśl kodeksu karnego art. 209 dotyczącego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego lubelscy funkcjonariusze poszukują osób, które zalegają z alimentami. Policja apeluje o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tłumy na placu Zamkowym w Lublinie. Ostatnia niedziela lutego to Lubelska Giełda Staroci. Zobacz zdjęcia

Porcelanowe filiżanki, drewniane anioły, portrety bohaterów narodowych, mosiężne świeczniki i wiele innych drobiazgów można kupić podczas Lubelskiej Giełdy Staroci. W ostatnią niedzielę lutego na placu Zamkowym pojawiły się tłumy. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

Prasówka luty Lubartów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Lubartowa. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Ile pieniędzy musisz przygotować na zakup mieszkania w lubelskim? Sprawdź ile zapłacisz za nie w swoim mieście! [26.02.2021]

Gdzie w województwie lubelskim zapłacimy najmniej za mieszkanie? Ile kosztuje mieszkanie w Lublinie, Kraśniku, Chełmie, Puławach, Zamościu lub Świdniku? Sprawdź w którym mieście w woj. lubelskim mieszkania potaniały, a gdzie ich ceny znacząco wzrosły? Planujesz zakup mieszkania? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić te dane! Tyle trzeba mieć w portfelu, żeby kupić mieszkanie w naszym regionie. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Lubelskiem: Agencja Mienia Wojskowego organizuje wielką wyprzedaż. Można kupić samochód czy fotel dentystyczny

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Lublinie 26 lutego przeprowadzi pisemny przetarg na sprzedaż wycofanego z wojska mienia. Tradycyjnie nie zabraknie też kuchni polowych oraz służących w armii pojazdów. Otwarcie ofert nastąpi w wymienionym dniu o godzinie 13:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1.
Dodatkowo po przerwie związanej z pandemią działalność wznowił sklep AMW w Lublinie. Na zakupy można się wybrać we wtorki i czwartki w godz. 12:00 – 16:00.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tarpan - najgorszy polski samochód? Docenili go głównie rolnicy i żołnierze

Otrzymał nazwę po wymarłym gatunku konia. Wielu życzyłoby sobie, żeby on również zniknął z kart historii polskiej motoryzacji. Mowa oczywiście o Tarpanie, samochodzie dostawczym typu pick-up rodzimej myśli technicznej. Podobnie, jak swój parzystokopytny protoplasta, nie grzeszył urodą. Został stworzony jako auto użytkowe do celów rolniczych. Doczekał się wielu wersji osobowych i specjalnych, w tym wojskowej. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ku przestrodze. Wypadki i kolizje na drogach województwa lubelskiego w 2021 roku

Policja przypomina o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i przygotowaniu swojego pojazdu do panującej pory roku. Ku przestrodze przypominamy o niebezpiecznych zdarzeniach drogowych, do których doszło w 2021 roku. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ikony polskiej motoryzacji do kupienia w województwie lubelskim. Sprawdź oferty na OLX

Swego czasu marzyli o nich wszyscy. Choć nie każdy mógł sobie pozwolić na wygodę w postaci zakupu Syreny czy Poloneza, to dla wielu posiadanie takiego auta stawało się życiowym celem. Po transformacji w 1989 roku branża motoryzacyjna w Polsce zaczęła łączyć siły z przedstawicielami z całego świata. W efekcie ikony polskiej techniki stopniowo traciły swój blichtr w oczach klientów. Na szczęście nie do końca, bowiem wraca zainteresowanie, a może sentyment, do polskich samochodów. Miłośnicy klasyków będą zadowoleni. Legendarne egzemplarze aut są do kupienia na terenie województwa lubelskiego. Przejrzeliśmy ogłoszenia w portalu www.olx.pl i znaleźliśmy prawdziwe białe kruki motoryzacji. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ruszają roboty, drogi trzeba zamknąć. Na liście Gazowa oraz Lipowa. Do dworca PKP dojedziemy tylko jedną trasą

Duże zmiany na lubelskich drogach. Dojazd do dworca PKP będzie możliwy tylko od strony ul. Pocztowej. Powód? Od poniedziałku zamknięta dla ruchu będzie ul. Gazowa, a ul. Dworcowa zmieni się w drogę jednokierunkową, którą będzie można jeździć tylko w stronę ul. Młyńskiej. Zamknięta dla ruchu zostanie też część ul. Lipowej – od Okopowej do Racławickich – co oznacza, że komunikacja miejska wróci „na objazdy”.

📢 Zabili, a teraz się ukrywają. Te osoby są poszukiwane przez polską policję za zabójstwo. Sprawdź, czy kogoś rozpoznajesz

Oto osoby poszukiwane przez policję w całym kraju w myśl art. 148 par. 1 za zabójstwo typu podstawowego. Rozpoznajesz kogoś z nich? Niezwłocznie zgłoś to pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Ulgi podatkowe 2021. Co można odliczyć od podatku, dochodu i przychodu? Sprawdź, zanim rozliczysz PIT za 2020 rok [22.02.2021]

Ulgi podatkowe pozwalają nieco zaoszczędzić, dlatego przed złożeniem PIT za 2020 rok warto sprawdzić, z których z nich możemy skorzystać. Jest całkiem sporo rzeczy, które można odliczyć od podatku lub od dochodu, dlatego lepiej się z nimi zapoznać w czasie, gdy jesteśmy zobowiązani złożyć w urzędzie skarbowym rozliczenie podatkowe. Jeśli można coś zyskać, na pewno warto skorzystać z takiej możliwości! Zobacz, co można odliczyć od podatku i na jakie ulgi podatkowe możesz liczyć.

📢 Najtańsze działki budowlane w województwie lubelskim. Sprawdź wyjątkowe oferty

Budowa domu zaczyna się od wizji, oszczędności, okolicy oraz gruntu. Przygotowaliśmy dla Ciebie najtańsze oferty sprzedaży działek budowlanych w województwie lubelskim. Oferty znajdują się na portalu www.otodom.pl.

Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Najpiękniejsze pary z województwa lubelskiego. Zobacz galerię zdjęć z instagrama

Walentynki, czyli powszechnie znane święto zakochanych obchodzone jest 14 lutego. I choć miłość powinniśmy okazywać sobie codziennie, to właśnie w ten szczególny dzień najbardziej widać ją wokół nas. Z tej okazji przygotowaliśmy subiektywną galerię najpiękniejszych par z województwa lubelskiego na podstawie zdjęć zamieszczonych na Instagramie. Niech miłość się szerzy! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tłusty czwartek: TOP 10 najlepszych cukierni w Lublinie według ocen Google

Tłusty czwartek w tym roku wypada 11 lutego. Łakomstwo tego dnia jest dozwolone przez wszystkich dietetyków i miłośników zdrowego odżywiania. Jakim gustem kulinarnym kierują się mieszkańcy Lublina? Wolą pączki, faworki czy róże karnawałowe? Do której cukierni najczęściej podążają lublinianie? W oparciu o ranking Google przygotowaliśmy dziesięć najlepszych cukierni w stolicy województwa lubelskiego. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Koronawirus. Ból zębów, wypadanie włosów - polscy lekarze opisali nowe objawy mogące świadczyć o zakażeniu SARS-CoV-2

Nie tylko kaszel, gorączka czy utrata węchu - mogą świadczyć o zakażeniu koronawirusem. Do listy objawów dołączyły m.in omdlenia, suchość w nosie, wzmożone pragnienie czy też ból zębów. Polscy lekarze prowadzą ankiety wśród osób, które przeszły COVID-19. Ich celem jest ustalenie, jakie objawy wywołuje choroba. Lista liczy już ponad 50 pozycji. W galerii prezentujemy o jakie symptomy chodzi. Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Przystojne i odważne morsy z Instagrama. To oni podbijają teraz social media!

Przystojne morsy z Instagrama. Są przystojni, odważni, wysportowani i właśnie teraz podbijają social media! Sprawdź, którymi morsującymi panami zachwycają się użytkowniczki Instagrama! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

📢 Trzynasta i Czternasta emerytura - nowe przepisy. To trzeba zrobić, aby je dostać w 2021 roku [7.02.2021]

Emerytura Plus to dodatkowe pieniądze, które w 2021 roku dostaną emeryci. Kto otrzyma dodatkowe świadczenia i co koniecznie trzeba o nich wiedzieć? Co trzeba zrobić, aby dostać trzynastą i czternastą emeryturę?

📢 Szczepionka AstraZeneca na Covid-19. Nauczyciele się boją, nasz ekspert odpowiada. Prof. Ewa Janczewska ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Pierwsze dostawy szczepionki przeciw COVID-19 koncernu AstraZeneca mają dotrzeć do Polski już w przyszłym tygodniu. Wtedy także rozpoczną się szczepienia nauczycieli. Wątpliwości co poniektórych pedagogów wzbudziło ograniczenie wiekowe, jakie wprowadziło dla preparatu kilka państw, w tym Polska. Zgodnie z rekomendacją Rady Medycznej szczepionka będzie podawana na razie jedynie osobom między 18. a 60. rokiem życia.

📢 Lubelski Gang Olsena. Nie uwierzysz, gdzie przestępcy próbowali się schować. Zobacz komiczne kryjówki poszukiwanych przez służby mundurowe

Film komediowy z wątkiem kryminalnym w tle? Nic z tych rzeczy. To wydarzyło się naprawdę! Zobacz zestawienie najciekawszych i jednocześnie najbardziej komicznych kryjówek przestępców poszukiwanych przez służby mundurowe w województwie lubelskim. To po prostu nie mogło się udać! Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tak mieszka Magda Narożna. Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" pokazuje swój dom 02.02.2021 ZDJĘCIA

Magda Narożna, gwiazda zespołu Piękni i Młodzi, podobnie jak wielu z nas w ostatnim czasie, dużo przebywa ostatnio w swojej posiadłości. Jak można zauważyć na jej social mediach, nigdy w domu się nie nudzi. Wokalistka chętnie pokazuje swój dom i zdaje fanom relacje z tego co aktualnie robi. Jej instagramowe konto bije rekordy popularności.

ZOBACZ KONIECZNIE

Majówka 2021

Pandemiczna matura. Uczniowie czują strach

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie