Przegląd tygodnia w Lubartowie, najważniejsze wydarzenia od 21.02 do 27.02.2021, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

N360
N360
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 21.02 do 27.02.2021
Przy niedzielnym śniadaniu albo relaksując się przy kawie, poznaj najważniejsze informacje mijającego tygodnia od 21.02 do 27.02.2021 CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Lubartowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 21.02 a 27.02.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Uchylają się od płacenia alimentów. Tych osób poszukuje lubelska policja. Rozpoznajesz kogoś? [27.02]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Lubartów od 21.02 do 27.02.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Uchylają się od płacenia alimentów. Tych osób poszukuje lubelska policja. Rozpoznajesz kogoś? [27.02]

W myśl kodeksu karnego art. 209 dotyczącego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego lubelscy funkcjonariusze poszukują osób, które zalegają z alimentami. Policja apeluje o zgłaszanie informacji o osobach poszukiwanych pod numerem telefonu 997 lub 112. Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony poszukiwani.policja.pl. Kliknij w przycisk „zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Likwidator z policją w Dzienniku Wschodnim. Dziennikarze wyrzuceni z redakcji. Zobacz wideo i zdjęcia

Likwidator w asyście policji i ochroniarzy w sobotę 27 lutego po godzinie 7 wszedł do siedziby Dziennika Wschodniego. Dziennikarze i redaktor naczelny zostali wyrzuceni z redakcji.

📢 Ministerstwo Zdrowia potwierdziło ponad 12 tys. nowych zakażeń w całym kraju

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w najnowszym raporcie o 12 100 nowych zakażeniach koronawirusem w całym kraju. W naszym regionie potwierdzono 408 zachorowań.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 21.02-27.02.2021 Lubartów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Lubartowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Lista najbogatszych Polaków 2021 Forbes. Nazwiska miliarderów ujawnione. M.in. Brzoska, Starak, Ziaja. Kogo Forbes umieścił na liście?

Lista najbogatszych Polaków 2021 Forbes. Przybywa miliarderów w Polsce. Przedsiębiorcy z nad Wisły znaleźli sposób, aby pomimo kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, powiększyć majątki. Forbes opublikował listę 100 najbogatszych Polek i Polaków 2021 roku. Dość powiedzieć, że by załapać się do rankingu należało posiadać minimum 649 mln zł, a to o ponad 15 proc. więcej niż w zestawieniu sprzed roku! Poznajcie TOP 20 najbogatszych Polek i Polaków według Forbesa. Uwaga, od sum może zakręcić się w głowie.

📢 Lubelskiem: Agencja Mienia Wojskowego organizuje wielką wyprzedaż. Można kupić samochód czy fotel dentystyczny

Agencja Mienia Wojskowego Oddział Regionalny w Lublinie 26 lutego przeprowadzi pisemny przetarg na sprzedaż wycofanego z wojska mienia. Tradycyjnie nie zabraknie też kuchni polowych oraz służących w armii pojazdów. Otwarcie ofert nastąpi w wymienionym dniu o godzinie 13:00 w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW w Lublinie przy ul. Łęczyńskiej 1.
Dodatkowo po przerwie związanej z pandemią działalność wznowił sklep AMW w Lublinie. Na zakupy można się wybrać we wtorki i czwartki w godz. 12:00 – 16:00.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Gdzie na zimowy spacer w Lubelskiem? 10 propozycji

Śnieg się roztapia, z sanek więc raczej nici. Zastanawiasz się, jak miło spędzić czas na świeżym powietrzu? Spieszymy z podpowiedziami. Wybraliśmy dla Państwa 10. miejsc na Lubelszczyźnie, gdzie warto się wybrać na zimowy spacer. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Kilkanaście zgonów wśród osób z koronawirusem. Czytaj najnowsze dane

W ciągu ostatniej doby w regionie zmarło 19 osób z koronawirusem. Nie wszystkie miały choroby współistniejące.

📢 Polacy polecieli do Meksyku w poszukiwaniu pracy. Wycięto im narządy. Ziobro: Sprawą zajmie się krakowska prokuratura

Jak informuje Onet, trójka Polaków wyjechała do Meksyku za poszukiwaniem pracy. Mężczyznom wycięto organy. Z informacji wynika, jeden z nich zmarł, a drugi jest w stanie śpiączki. - Poleciłem, by śledztwem w sprawie zabójstwa młodego Polaka w Meksyku i usiłowaniem zabójstwa drugiego naszego rodaka, zajęła się Prokuratura Okręgowa w Krakowie. Celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy - przekazał minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

📢 Toruń. Szczepienia nauczycieli w asyście policji. Szpital: "Nauczyciele odmówili opuszczenia budynku". Mamy zdjęcia

  • Na szczepienie czekam w tłoku! O zachowaniu wymaganego przepisami sanitarnymi dystansu nie ma mowy! - tak relacjonował nam we Czytelnik, który wraz z liczną grupą nauczycieli stawił się na zastrzyk w punkcie szczepień Szpitala Wojewódzkiego na toruńskich Bielanach.

📢 W tym roku za ogrzewanie zapłacimy więcej. "Rachunki nawet o 2-3 tys. zł wyższe niż przed rokiem"

Bieżący sezon grzewczy tylko na początku obchodził się z nami łagodnie. Problemy zaczęły się w kolejnych miesiącach- zwraca uwagę ekspert. Z danych zebranych przez HRE Investments wynika, że w bieżącym sezonie grzewczym zapotrzebowanie na ciepło będzie do końca lutego o ponad 17 proc. wyższe niż rok wcześniej, a to oznacza, że za ogrzewanie zapłacimy więcej niż przed rokiem.

📢 Rekordowe podwyżki cen podstawowych produktów: 25.02.2021. Margaryna, mąka i cukier o 17-38 proc. Co jeszcze drożeje i dlaczego

Wielkanocne ciasto będzie wyjątkowo drogie, bo trzy podstawowe produkty podrożały między styczniem a styczniem niemal jak w czasach PRLowskiej hiperinflacji: margaryna do pieczenia – o 38%. Na drugim miejscu jest mąka z wynikiem 20,1%, a na trzecim – cukier ze wzrostem na poziomie 17,1%. Co jeszcze drożej i dlaczego? Sprawdź w artykule - szczegóły zaś w galerii, w podpisach pod zdjęciami.

📢 Zakaz noszenia przyłbic i chust. Dopuszczalne są jedynie maseczki, zwłaszcza medyczne i z filtrami. Ile kosztują i gdzie je kupić?

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, na środowej,24 lutego, konferencji prasowej mówił m.in. o konieczności noszenia maseczek w czasie pandemii koronawirusa. Wykluczył zasłanianie ust i nosa przyłbicami, chustami i szalikami. Dozwolone są tylko maseczki, a zalecane maski medyczne lub z odpowiednimi filtrami. Czy można je kupić w sklepach i ile kosztują? Odpowiadamy na te pytania.

📢 W regionie zmarły 22 osoby z koronawirusem. Sprawdź najnowszy raport

W ciągu ostatniej doby w regionie zmarło 22 osoby z koronawirusem. Nie wszystkie miały choroby współistniejące.

📢 Kilkaset nowych zakażeń koronawirusem w Lubelskiem. Sprawdź najnowszy raport

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Zdiagnozowano 6 310 przypadków w kraju. Według danych ministerstwa w województwie lubelskim wyryto 328 kolejnych zarażeń.

📢 Tarpan - najgorszy polski samochód? Docenili go głównie rolnicy i żołnierze

Otrzymał nazwę po wymarłym gatunku konia. Wielu życzyłoby sobie, żeby on również zniknął z kart historii polskiej motoryzacji. Mowa oczywiście o Tarpanie, samochodzie dostawczym typu pick-up rodzimej myśli technicznej. Podobnie, jak swój parzystokopytny protoplasta, nie grzeszył urodą. Został stworzony jako auto użytkowe do celów rolniczych. Doczekał się wielu wersji osobowych i specjalnych, w tym wojskowej. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo, naciskając strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Pogoda na majówkę 2021 w Kocku. Sprawdź prognozę przez zaplanowaniem czasu

Jaka będzie pogoda na majówkę 2021 w Kocku? Majówka jest ulubionym długim weekendem Polaków. To czas, kiedy bierzemy więcej wolnego, by przyjemnie spędzić czas. Przed zaplanowaniem majówki sprawdź prognozę pogody, by dowiedzieć się, czy będzie ona sprzyjać Twoim planom. Czy pamiętasz, jakie święta obchodzimy 1 i 3 maja?

📢 W Lubelskiem kilka zgonów osób z koronawirusem

Ministerstwo zdrowia poinformowało o śmierci 17 osób zakażonych koronawirusem. 3 zgony dotyczą mieszkańców województwa lubelskiego.

📢 Nad Zalewem Zemborzyckim tłumy jak na Krupówkach? Chętnych na spacery nie brakowało! Zobacz zdjęcia

Zalew Zemborzycki to jedno z ulubionych miejsc okolicznych mieszkańców. W niedzielne popołudnie było to widać szczególnie. Lublinianie korzystali z ciepłej i słonecznej pogody. Chętnych na spacery nie brakowało! Zobacz zdjęcia. Kliknij w przycisk „zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Tych panów ginekologów najbardziej chwalą pacjentki. Zobacz ranking specjalistów w regionie

Stworzyliśmy zestawienie najlepszych ginekologów w województwie lubelskim. Ranking powstał na podstawie opinii zamieszczonych przez użytkowników na portalu „Znany Lekarz". Do którego specjalisty warto się wybrać? Zobacz na kolejnych slajdach.

Kliknij w przycisk "zobacz galerię" i przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

📢 Muzeum Zamoyskich w Kozłówce w zimowej odsłonie. Zobacz malownicze zdjęcia

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce to jedno z najbardziej popularnych miejsc w województwie lubelskim. Ta późnobarokowa rezydencja znajdująca się w powiecie lubartowskim jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych zespołów pałacowych w Europie. Szczególnie malowniczo prezentuje się zimą. Przekonaj się sam, klikając w przycisk „zobacz galerię” i przesuwając zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE.

ZOBACZ KONIECZNIE

Majówka 2021

Pandemiczna matura. Uczniowie czują strach

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie