Wojewódzka Ligia Piłki Siatkowej: W Spiczynie rozegrana została ósma runda (ZDJĘCIA)

Jakub Misiarz
W Spiczynie rozegrana została ósma runda Wojewódzkiej Ligii Piłki Siatkowej
W Spiczynie rozegrana została ósma runda Wojewódzkiej Ligii Piłki Siatkowej materiał organizatora
AZS Żyrzyn wraca na pozycję lidera, Art Kom Milejów wywozi 4 pkt z trudnego terenu, Polesie Kock urywa seta, Pałecznica nie daje radę gospodarzom – Spiczynowi. Tak wyglądała ósma Runda Wojewódzkiej Ligii Piłki Siatkowej 2014/2015.

Pierwszy mecz AZS Żyrzyn - Polesie Kock 3:0 ( 25:19,25:19,25:17)
Mecz daleki od ideału. Poranna godzina i brak kawy wniósł dość senną atmosferę i lider wygrywa praktycznie na stojąco ...

Drugi mecz Polesie Kock - Art Kom Milejów 1:2 (25:19,20:25,21:25)
Polesie po porażce z AZS-em rewelacyjnie zaczyna pierwszego seta z Art Komem. Drugi i trzeci to brak wiary w wygraną i bardziej zespołowa gra chłopaków z Milejowa. Wynik spotkania 2-1 dla Art Kom-u.

Trzeci mecz Art Kom Milejów - Atak Spiczyn 2:1 ( 25:12,20:25,25:16)
W pierwszym secie Milejów miażdży gospodarzy nie popełniając żadnego błędu. W drugim secie wkrada się rozluźnienie i przegrana. Trzeci to ponowy powrót do dobrej zespołowej gry i bardzo dobre obrony libero Zbigniewa Kubajki (ART Kom Milejów). 2-1 dla Milejowa i cztery punkty do „generalki” wywiezione z trudnego terenu.

Czwarty mecz Atak Spiczyn - Pałecznica 2:1 (25:17,26:24,25:16)
Atak Spiczyn wchodzi na spotkanie nowym ustawieniem, co przynosi korzyść w postaci wygranej w pierwszym secie. Drugi set to zacięta walka punkt za punkt i ostateczna wygrana Spiczyna. W trzecim gospodarze opadają z sił, co skrzętnie wykorzystują chłopaki z Pałecznicy urywając seta.